.

Autoszyby

Zajmujemy się profesjonalną wymianą, naprawą i sprzedażą szyb samochodowych.

więcej
.

Dojazd do klienta

Proponujemy każdemu klientowi szybki dojazd i wykonanie usług na miejscu.

więcej
.

Naprawa z ubezpieczenia

Współpracujemy z większością firm liczących się na polskim rynku ubezpieczeniowym. Realizujemy usługi likwidacji szkód szybowych.

więcej
.

Obsługa flot

Gwarantujemy przejrzystą ofertę serwisową, która jest alternatywą dla serwisów autoryzowanych.

więcej

O nas

Firma ADCAR Adrian Musielak powstała w 2001 roku w Bralinie.
Od początku swojej działalności zajmujemy się wyłącznie sprzedażą i profesjonalnym montażem szyb samochodowych, za co zdobyliśmy szacunek i uznanie klientów. Poszerzenie naszej działalności o sprzedaż hurtową oraz wypracowana pozycja lidera na lokalnym rynku wymusiła na nas rozbudowę zakładu i magazynu, przez co przenieśliśmy się do pobliskiej miejscowości Tabor Wielki. Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów spoza naszych okolic otworzyliśmy oddziały w:

 • Namysłowie (2004r.)
 • Kluczborku (2007r.)
 • Wrocławiu (2012r.)
 • Brzegu (2012r.).

W TROSCE O KLIENTA!

Korzystając z wieloletniego doświadczenia nasze Biuro Obsługi Klienta udzieli rzetelnej odpowiedzi na każde Państwa pytanie w zakresie auto-szyb, a także w zależności od rodzaju uszkodzenia zaproponuje profesjonalną naprawę bądź wymianę szyby na nową.

Doskonale wyszkoleni pracownicy, jak również wysoki standard warsztatu zapewnią Państwu rzetelnie i solidnie wykonaną usługę. To właśnie ludzie są naszą siłą i najwyższą wartością, dlatego już przy doborze kadry pracowniczej liczyła się ich wiedza, doświadczenie oraz innowacyjne pomysły. Zarówno monterzy, jak i pracownicy biurowi nieustannie poszerzają swoje umiejętności poprzez specjalistyczne szkolenia, doskonaląc tym samym stosowane technologie napraw szyb i ich montażu w naszej firmie oraz wdrażając nowe.

Mając świadomość, że profesjonalny montaż to nie tylko sama usługa ale i odpowiedniej jakości chemia warsztatowa, wybraliśmy jako dostawcę chemii, firmę SIKA.

SIKA jako wiodący producent najwyższej jakości kleju i pozostałej chemii daje Państwu i nam gwarancję wykonania usługi na najwyższym poziomie

Świadczymy również usługi wyjazdowe do miejsca wyznaczonego przez Klienta, dzięki specjalistycznym, w pełni wyposażonym pojazdom serwisowym.

Wszystkie produkty, sprzedawane w naszej firmie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa i zgodności z normami, a także niezbędne homologacje.

W naszej ofercie znajdziecie państwo szyby do:

 • samochodów osobowych,
 • samochodów dostawczych,
 • samochodów ciężarowych,
 • autobusów,
 • maszyn budowlanych,
 • maszyn rolniczych

USŁUGI DODATKOWE

Dbając o jak najwyższy poziom zadowolenia oraz bezpieczeństwa naszych klientów do każdego montażu podchodzimy indywidualnie. Bardzo często podczas wykonywania usługi wymiany szyby pojawia się problem korozji podszybia. Miejscowe ogniska rdzy zabezpieczamy, a na karoserie samochodu, stosujemy specjalne podkłady antykorozyjne, tak by w przyszłości nie pojawiły się problemy z nieszczelnością lub ponownymi pęknięciami szyby. Montaż szyby może być niemożliwy jeżeli pojazd posiada zbyt dużo ubytków blacharskich na elementach utrzymujących. W takiej sytuacji proponujemy kontakt z zakładami blacharskimi i lakierniczymi, z którymi współpracujemy.

Ponadto wykonujemy następujące usługi:

 • przeklejanie i uszczelnianie szyb wadliwie zamontowanych,
 • demontaż szyb przed napramami blacharsko - lakierniczymi
 • przyklejanie lusterek wewnętrznych
 • przyklejanie wkładów lusterek zewnętrznych

Masz pytania?
Skontaktuj sie z nami!

Nasze punkty:

ADCAR AUTO-SZYBY
Al. Armii Krajowej 53-59
50-541 Wrocław
Telefon: 696 100 170

Bralin/Tabor Wielki
tel: +48 606 960 395
tel: +48 62 78 12 703

Kluczbork
tel: +48 503 512 935

Namysłów
tel: +48 608 048 779

Brzeg
tel: +48 696 016 622